Прикажувам 1–12 од 88 резултати

XLB156/GD

1.800,00 ден
Технички Карактеристики Број на модел XLB156/GD Материјал Метал/Стакло Боја Златна/Бело стакло Употреба Внатрешна употреба Висина на тело (cm) 31 cm

XLB156/BK

1.800,00 ден
Технички Карактеристики Број на модел XLB156/BK Материјал Метал/Стакло Боја Црна/Бело стакло Употреба Внатрешна употреба Висина на тело (cm) 31 cm

НЕДОСТАПНО

3.550,00 ден
  Технички Карактеристики Број на модел XLB342 Материјал Метал/Стакло Боја Златна/Транспарент стакло Употреба Внатрешна употреба Висина на тело (cm) 60

WT-101B/GD

2.900,00 ден
Уникатен дизајн на лампа со златна мат боја наменета за осветлување на слика, купатила, дневни соби, канцеларии итн. Со можност за ротирање на лампата до 270 степени агол на светлина. (види слика, за повеке инфо во продолжеток)